Amazonia

Jednopoziomowy apartament dla 2 osób.

W sypialni łoże małżeńskie z komfortowym materacem dwuosobowym (wym140x200).

Z sypialni wyjście na balkon.

Łazienka z kabiną prysznicową.

Każdy apartament wyposażony jest w:
internet, telewizor, aneks kuchenny z mini-lodówką, czajnikiem, filiżankami. W łazience znajduje się suszarka do włosów

„Kto nie wie i wie, że nie wie – tego naucz; kto wie i nie wie, że wie – tego oświeć; kto wie i wie, że wie – tego naśladuj!”

– przysłowie indiańskie

Zgodnie z legendą różowy delfin był atrakcyjnym młodym, indiańskim wojownikiem. Ponieważ jeden z zazdrosnych bogów nie mógł zaakceptować jego męskich atrybutów, zamienił go w wodnego ssaka, który pływać musi po wodach Amazonki. W czerwcu, kiedy Indianie obchodzą narodziny swoich świętych, różowy delfin przeistoczony w młodego mężczyznę podpływa w nocy do brzegu i wychodzi na ląd, aby uwodzić dziewczęta. Ubrany zawsze na biało, ukrywa swoją twarz pod rondem słomianego kapelusza. Kapeluszem tym przykrywa jedyną cechę, która pozostała mu z delfina – nacięcie na szyi, które umożliwia mu oddychanie. To dlatego, kiedy na indiańskich, czerwcowych obchodach pojawia się mężczyzna w kapeluszu, prosi się go o jego zdjęcie, aby upewnić się, że nie jest on przebranym różowym delfinem.

Dżungla amazońska to ostatni tropikalny raj na świecie. W apartamencie amazońskim możesz odnaleźć wolność amazońskiej dżungli, uwolnić się od pędu codzienności i zapomnieć o tym, że… są budziki.

[bookero_form service=37756]

Poznaj wszystkie nasze pokoje